Zagraj w grę miejską i posłuchaj najpiękniejszych kolęd

środa 5 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 6 stycznia 2022
Gdzie: Katowice
W tym roku nie będzie Orszaku Trzech Króli w Katowicach. Jednak to nie oznacza, że nic nie będzie się działo. Czeka na Was gra miejska i koncert kolęd w wykonaniu m.in. Marka Piekarczyka, Macieja Balcara i laureatów The Voice of Poland.

Gra miejska „Droga do Betlejem” odbędzie się w przestrzeni Śródmieścia Katowic. Będzie polegała na rozwiązywaniu zadań i zagadek. Do wzięcia udziału uczestnicy będą potrzebować smartphone z dostępem do Internetu. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w grze całe rodziny. Minimalny wiek samodzielnego uczestnictwa to 14 lat. Osoby młodsze mogą brać udział jedynie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Osoby niepełnoletnie powyżej 14. roku życia grające samodzielnie muszą przesłać wraz z rejestracją podpisaną zgodę opiekuna na udział w grze. Czas gry to około 1,5 godziny.

Najpiękniejsze polskie kolędy

Będzie można posłuchać w Polskim Betlejem w Katowicach. Na scenie pojawią się: Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Marcin Styczeń, Bartas Szymoniak, Arkadio, Magda Anioł, Gabriela Gąsior, Viola Brzezińska, Marika, Chór DeocentriCity, laureaci The Voice of Poland.

Gra miejska rozpocznie się pod Katedrą, a zakończy w okolicach Spodka 6 stycznia w godz. 13- 16.30. Obowiązuje rejestracja do 5 stycznia (godz. 18) online. Koncert rozpocznie się o godz. 17 na placu pod Spodkiem. Wstęp bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia