Warsztaty muzyczne dla najmłodszych

środa 5 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 stycznia 2022
Gdzie: Gliwice
Oswajają, uwrażliwiają najmłodszych z muzyką, dźwiękami, kształtują poczucie rytmu, wyobraźnię muzyczną. Na najbliższych zajęciach będzie wiele muzycznych zabawa przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Mini Nutki to cykl comiesięcznych warsztatów muzycznych dla dzieci w wieku 4-7 lat i ich opiekunów. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani pedagodzy i instrumentaliści. Podczas spotkań pojawiają się ćwiczenia wzrokowo-słuchowe, które rozbudzą dziecięcą wyobraźnię muzyczną. Program spotkania uzupełniają ćwiczenia plastyczno-techniczne i relaksacyjne z muzykologii. Podczas styczniowych zajęć nie zabraknie muzycznych zabaw, a także elementów rytmiki przy akompaniamencie na żywo.

Najbliższe MiniNutki odbędą się 15 stycznia w godz. 10-11 w Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach (Rynek 4/5). Obowiązują zapisy: zapisysar@gmail.com lub 504 676 972. Koszt udziału to 15 zł (płatne gotówką w dniu warsztatów). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Szukasz pomysłu na wycieczkę dla swoich uczniów? A może jesteś rodzicem, który chce pokazać dziecku fascynujący świat nauki? Ciekawe zajęcia, warsztaty, wydarzenia - to wszystko znajdziecie na Politechnice Śląskiej. Tu o nauce mówi się „po ludzku”, a pilotowanie drona, eksperymenty i roboty z LEGO sprawią, że dzieciaki będą świetnie się bawić.

O nauce „po ludzku” na Politechnice Śląskiej