Opowieść o sile przyjaźni

poniedziałek 10 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 23 stycznia 2022
Gdzie: Bytom
Spektakl dla całej rodziny w wykonaniu Teatru Chichotek. Razem z młodymi aktorami wyruszycie w podróż do świata dziecięcej wyobraźni. Co się kryje na „Wyspie Skarbów”? Przekonacie się już niebawem.

W niedzielne popołudnie 23 stycznia na Scenie Familijnej Bytomskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl „Wyspa Skarbów” w wykonaniu Teatru Chichotek. Młodzi artyści działają w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, a ich przedstawienie zostało nagrodzone 3. miejscem na 42. Ogólnopolskim Festiwalu Teatru Młodych „Dziatwa”. To piękna opowieść o sile przyjaźni. Bohaterami przygody są Alicja i jej kot, Kapitan Krzykacz, jego załoga oraz podstępny pająk. To oni zabiorą widzów w niezwykły świat dziecięcej wyobraźni. Co się w nim kryje?

Przekonacie się 23 stycznia o godz. 12 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 15 zł i 20 zł można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie BECEKu

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Szukasz pomysłu na wycieczkę dla swoich uczniów? A może jesteś rodzicem, który chce pokazać dziecku fascynujący świat nauki? Ciekawe zajęcia, warsztaty, wydarzenia - to wszystko znajdziecie na Politechnice Śląskiej. Tu o nauce mówi się „po ludzku”, a pilotowanie drona, eksperymenty i roboty z LEGO sprawią, że dzieciaki będą świetnie się bawić.

O nauce „po ludzku” na Politechnice Śląskiej