Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

poniedziałek 10 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 stycznia 2022
Gdzie: Katowice
Ponad 60 gwiazd zagra w Spodku dla podopiecznych Stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów. Na boisku będzie można zobaczyć m.in. Ewelinę Lisowską, Oliviera Janiaka, Joannę Jędrzejczyk.

Już 15 stycznia w Spodku odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. Dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek w całości przeznaczony zostanie na wsparcie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. W siatkówkę i koszykówkę zagrają mi.in. Ewelina Lisowska, Olivier Janiak, Joanna Jędrzejczyk, Marcin Dowbor, Piotr Kupicha, Zygmunt Chajzer, Mariusz Kałamaga, zespół Enej, Jerzy Dudek, Kasia Pakosińska i Monika Mrozowska.

Pomoc dla ponad 600 maluchów i nastolatków

Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów rocznie otacza swoim parasolem ochronnym ponad 600 maluchów i nastolatków. – Chcemy, żeby dzieci doświadczyły normalnego procesu rozwoju, edukacji, wychowania w przyjaznych warunkach. Żeby zaznały ciepła, bezpieczeństwa, a jednocześnie miały doświadczenie, że są wartościowe – wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów. Stowarzyszenie prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i prowadzi „drugie domy" w Katowicach, Sosnowcu i Chorzowie.

Show rozpocznie się o godz. 16, 15 stycznia w katowickim Spodku. Bramy otwarte będą od godz. 15. Bilety w cenie od 10 zł można kupić online lub w sobotę w kasach biletowych Spodka.

Kategoria: Wydarzenia