Bajkowe warsztaty z Maurycym

wtorek 11 stycznia 2022
  • fot. mat. Maurycy Polaski
    fot. mat. Maurycy Polaski
Kiedy: 
  • środa 19 stycznia 2022
Maurycy Polaski – aktor, pedagog, kompozytor, znany m.in. z „Kabaretu Pod Wyrwigroszem” wyrwie dzieci z cyberprzestrzeni. W trakcie zajęć najmłodsi będą interpretować teksty bajek i analizować ich morały.

Bajkowe warsztaty z Maurycym pełnią funkcję zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych i zajęć z rewalidacji. W trakcie warsztatów dzieci wraz z Maurycym interpretują teksty bajek, analizują ich morały. Jest to zarazem bardzo dobre ćwiczenie językowe kształtujące umiejętności niezbędne w procesie opanowywania techniki czytania. Dzieci poznają świat bajek i otrzymają naukę i zabawę w jednym.

Zajęcia odbędą się 19 stycznia o godz. 17 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). Bilety w cenie 5 zł do nabycia przed warsztatami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 515182275. Informację znajdziecie na stronie CKŚ

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Szukasz pomysłu na wycieczkę dla swoich uczniów? A może jesteś rodzicem, który chce pokazać dziecku fascynujący świat nauki? Ciekawe zajęcia, warsztaty, wydarzenia - to wszystko znajdziecie na Politechnice Śląskiej. Tu o nauce mówi się „po ludzku”, a pilotowanie drona, eksperymenty i roboty z LEGO sprawią, że dzieciaki będą świetnie się bawić.

O nauce „po ludzku” na Politechnice Śląskiej