Zbuduj domek dla bezdomnych kotów

poniedziałek 17 stycznia 2022
Kiedy: 
  • sobota 22 stycznia 2022
Gdzie: Bytom
Zima to trudny czas dla kotów bezdomnych i wolno żyjących. Podczas rodzinnych warsztatów zbudujecie dla nich domek. Dowiecie się również jak mądrze pomagać i z czym wiąże się niesienie pomocy bezdomnym zwierzakom.

Domek jeżeli jest porządnie zrobiony, osłonięty, odpowiednio zabezpieczony oraz umieszczony w ustronnym miejscu, pozwoli bezdomnemu kotu schować się przed deszczem, przespać w spokoju noc oraz stworzyć sobie znośny mikroklimat. To czasami jedyny ratunek dla kotów, które nie mogą znaleźć schronienia w czasie zimy. Podczas rodzinnych warsztatów uczestnicy dowiedzą się co powinien posiadać domek, jak go porządnie zabezpieczyć i gdzie najlepiej ustawić. Prowadząca Anna Frydel, opowie jak mądrze pomagać bezdomnym zwierzętom. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców z dziećmi w wieku od lat 7.

Warsztaty odbędą się 22 stycznia o godz. 11 w Pałacu w Miechowicach w Bytomiu (ul. Dzierżonia 30). Obowiązują zapisy pod numerem te. 789153878 lub mailowo: j.stula@becek.pl. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą koca lub czegoś wykonanego z polaru. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia