Filmowe niespodzianki z „Tomkiem i Przyjaciółmi”

poniedziałek 24 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 stycznia 2022
Coś dla fanów małej niebieskiej lokomotywy. Podczas Filmowego Poranka dzieciaki zobaczą najnowsze przygody Tomka. Projekcję poprzedza atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Niedzielę możecie rozpocząć razem z Tomkiem, zawsze uśmiechniętą i skorą do pomocy lokomotywą. 30 stycznia w ramach Filmowych Poranków w kinach Helios dzieci zobaczą „Tomek i Przyjaciele, cz.2”. Animowany serial opowiada o przygodach niebieskiego parowozu, który codziennie uczy się czegoś nowego. Na ekranie pojawią się odcinki: „Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia - Wszystkie tory prowadzą do Rzymu”, „Tomek i Przyjaciele: wykopaliska i odkrycia - Tajemnicze kopalnie”, „Tomek i przyjaciele: Parowozy na ratunek”.

Konkursy i zabawy

Projekcję filmu poprzedzą atrakcje. W sali kinowej nie zabraknie konkursów i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Po seansie każdy uczestnik otrzyma balonowy upominek.

„Tomek i Przyjaciele” będzie można zobaczyć 30 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia