Baśniowa kraina tańca - „Dziadek do Orzechów”

poniedziałek 24 stycznia 2022
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Kiedy: 
 • wtorek 25 stycznia 2022 - środa 26 stycznia 2022
Gdzie: Bytom
Magia zimy, muzyki i tańca w wykonaniu artystów Opery Śląskiej. Najmłodsi poznają historię Klary, która za sprawą gwiazdkowej zabawki wędruje przez wyśnioną krainę.

Balet w dwóch aktach będzie można zobaczyć na scenie Bytomskiego Centrum Kultury. Dzieło Piotra Czajkowskiego jest jednym z najpopularniejszych baletów klasycznych na świecie, który przenosi widza do baśniowej krainy tańca i muzyki. Spektakl opowiada historię Klary, która za sprawą dziadka do orzechów, udaje się do krainy, w której wszystko jest możliwe. Jak zakończy się walka zabawek z myszami?

O tym przekonacie się 25 stycznia o godz. 11 lub godz. 17 i 26 stycznia o godz. 11 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 30zł-60 zł dostępne są w kasach BECEKu oraz online. Czas trwania baletu to 2 godz. z jedną przerwą. Informacje znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu