Wystartuj w biegu i wesprzyj WOŚP

wtorek 25 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 stycznia 2022
Gdzie: Chorzów
Wasza pociecha chce aktywnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Jest okazja – może wystartować w biegu. Dystans będzie dostosowany do wieku i możliwości uczestników.

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poświęcony jest zakupowi sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Podczas wielkiego Finału w naszym regionie nie zabraknie wielu atrakcji. Najmłodsi mogą aktywnie wspomóc WOŚP startując w biegu dla dzieci w Chorzowie. Dystans dostosowany będzie do wieku i możliwości uczestników - od 50 do 400 metrów. Aby wziąć udział, należy zarejestrować tutaj i wpłacić kwotę nie mniejszą niż 15 zł. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Dzieciaki odwiedzi również Peppa i Olaf.

Bieg odbędzie się 30 stycznia w godz. 9-12 na bieżni Stadionu Miejskiego w Chorzowie (ul. Józefa Lompy 10a). Uczestnikami wydarzenia mogą być dzieci do 13. roku życia. Obowiązuje limit miejsc. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia