Ferie nie tylko z dinozaurami

poniedziałek 31 stycznia 2022
Kiedy: 
  • wtorek 15 lutego 2022 - sobota 26 lutego 2022
Gdzie: Bytom
Podróż w czasie, spotkania z dawno wymarłymi zwierzętami, mamuty, dinozaury, zabawa w paleontologa – tak zapowiadają się ferie w Muzeum Górnośląskim. To będą warsztaty nie z tej ziemi.

Podczas warsztatów dzieci wyruszą w podróż w czasie i spojrzą bardzo daleko w prehistorię naszej planety. Spotkają się z dawno wymarłymi zwierzętami i dowiedzą się, że krewni niektórych z nich wciąż żyją obok nas. Wybór zajęć jest spory, to m.in. „Aura na dinozaura”, „Prehistoria jak malowana”, „Megafauna jest mega”, „Zakręcone warsztaty”. Dzieciaki zrobią swoje dinozaury, wezmą udział w warsztatach archeologicznych czy też wcielą się w rolę paleolitycznych artystów.

Zajęcia w ramach „Ferii nie tylko z dinozaurami” będą odbywać się od 15 lutego do 26 lutego o godz. 12 w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu (pl. Jana III Sobieskiego 2). Koszt pojedynczych warsztatów to 12 zł. Obowiązują zapisy w Dziale Edukacji pod numerem tel. 32 281 82 94 w. 127. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu