Zobacz niesamowite dary natury

poniedziałek 31 stycznia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
  • fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
    fot. archiwum zdjęć FB GeoExpo
Kiedy: 
  • sobota 5 lutego 2022 - niedziela 6 lutego 2022
Gdzie: Katowice
To niezwykłe spotkanie z historią i bogactwem naszej planety. Na stoiskach znajdziecie minerały, kamienie szlachetne, ręcznie robioną biżuterię, kości dinozaurów. Geologiczne cudeńka z pewnością Was zachwycą.

Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości to największe wydarzenie kolekcjonerskie organizowane w samym centrum Śląska – katowickim Spodku. Około 200 wystawców z Polski, a także Niemiec, Czech, Węgier, Rumunii będą prezentować minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, ręcznie wykonaną biżuterię. To okazja do zobaczenia niesamowitych darów natury, procesów geologicznych, kości dinozaurów, meteorytów. W tym samym czasie w Spodku odbywać się będzie Międzynarodowa Giełda Terrarystyczna.

Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości odbędzie się 5-6 lutego w godz. 10-18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Spodku w Katowicach (al. Korfantego 35). Bilety w cenie 12 zł – normalny, 6 zł – ulgowy można zakupić tutaj . Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia