Świnka Peppa wystąpi dla dzieci

poniedziałek 31 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 12 marca 2022
Gdzie: Bytom
Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ulubionej kreskówki zejdzie z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny. To magiczny spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy dla całej rodziny.

Spektakl „Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka!” to wspaniałe kostiumy, gra aktorska pośród dekoracji przeniesionych wprost z animowanego świata. Dzieciaki pobawią się w chowanego i odkryją wiele niespodzianek. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie błotnych kałuż, które Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz.

Spektakl dla całej rodziny

Sympatyczną świnkę będzie można zobaczyć 12 marca o godz. 10, 13 lub 16 w Bytomskim Centrum Kultury. Koszt biletów uzależniony jest od miejsca na widowni i wynosi od 45-90 zł. Bilety można zakupić na stronie BECEKu. Czas trwania spektaklu wynosi 80 min (w tym 20 minutowa przerwa).

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od Bytomskiego Centrum Kultury spektakl został odwołany. Zwrotów zakupionych wcześniej biletów można dokanać na stronie ebilet.pl

Kategoria: Wydarzenia