Bal przebierańców, planszówki i etnodizajn

wtorek 1 lutego 2022
Kiedy: 
  • wtorek 15 lutego 2022 - czwartek 24 lutego 2022
Ciekawą propozycją na ferie w mieście są zajęcia w Muzeum Powstań Śląskich. Fani historii zwiedzą schron bojowy, a mali artyści spróbują swoich sił w etnodizajnie. Ale to nie koniec atrakcji. Zerknijcie.

Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach przygotowało zajęcia dla dzieci podczas ferii zimowych. W programie znalazły się „Powstańcze opowieści” (15 luty) czyli zwiedzanie schronu bojowego nr 39 Obszaru Warownego „Śląsk”, warsztaty plastyczne z etnodizajnu „Tradycyjnie ale na luzie” (17 luty), turniej gier planszowych (22 luty) oraz bal przebierańców (24 luty), którego tematem przewodnim będą stroje regionalne z całego świata. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 6. roku życia.

Zajęcia będą odbywać się od 15 do 24 lutego w godz. 10-13 w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach (ul. Wiktora Polaka 1). Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 322452388 wew. 108. Informację o feriach znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu