Zobacz niezwykłe przygody Czmyszki

czwartek 3 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 lutego 2022
Gdzie: Katowice
Już w ten weekend przedpremierowo na dużym ekranie możecie zobaczyć „Nawet myszy idą do nieba”. Historia dwóch śmiertelnych wrogów – małej myszki Czmyszki i lisa Rudeusza.

„Nawet myszy idą do nieba” to film animowany w reżyserii Jana Bubeničeka. W ramach cyklu „Rodzina w kinie” 6 lutego w katowickim Kosmosie będzie można zobaczyć jego przedpremierowy pokaz.

Przygody myszki i lisa

Czmyszka, jak na tak małe zwierzątko jest bardzo uparta, a popisy to jej specjalność. Chce być najszybsza, najbystrzejsza i najdzielniejsza. By to udowodnić, zaryzykuje nawet spotkanie z lisem. Pech sprawia, że trafiają razem do krainy, która okazuje się być niebem. Zwierzęta z czasem zostają przyjaciółmi i razem wyruszają w podróż, by nie tylko odnaleźć tatę myszki, ale przede wszystkim, by odnaleźć siebie i zmierzyć się z własnymi słabościami. Film opowiada o nadziei, miłości i odwadze. To historia przyjaźni, która z pozoru wydaje się być niemożliwa.

Film będzie można zobaczyć 6 lutego o godz. 16 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Bilety w cenie 16 zł można zakupić online. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie kina

Kategoria: Wydarzenia