Sobotni poranek z Bingiem

wtorek 1 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 5 lutego 2022
Macie w domu fana tego niesfornego, czarnego króliczka? To coś dla Was - przygody Binga i jego przyjaciół na wielkim ekranie. Tym razem rezolutny króliczek będzie przygotowywał się do Gwiazdki.

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. To świetna propozycja na pierwszą wizytę w kinie. Dzieciom z pewnością spodoba się możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie.

Przygody Binga i jego przyjaciół

W ramach najbliższego Poranka sieć Multikino zaprezentuje 6 wybranych odcinków animowanej serii „Bing święta i inne opowieści”. W przygotowaniach do Gwiazdki króliczkowi będą pomagać najbliżsi przyjaciele- Sula, Amma, Flop i Pico. Malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, odpakowywanie prezentów, tworzenie obrazków z liści. Jakie jeszcze świąteczne atrakcje przyszykują wspólnymi siłami bohaterowie?

O tym przekonacie się już 5 lutego o godz. 10 w Multikinie w Katowicach (ul. 3 Maja 30) i Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1). Ceny biletów zaczynają się już od 14,90 zł. Możecie je zakupić online. Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie Multikina

Kategoria: Wydarzenia