Zimowa opowieść o elfie Chichotku

czwartek 3 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 lutego 2022
W ramach Niedzielnego Poranka Teatralnego najmłodsi poznają elfa Chichotka, który uwielbia płatać figle. Nie wszystkim się to podoba. Pewnego dnia spotyka go kara – zostaje pingwinem w odległej Lodowej Krainie.

„Zimowa opowieść” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Krak- Art z Krakowa to propozycja na Niedzielny Poranek Teatralny w PKZ Domu Kultury Ząbkowice.

Magiczna zimowa kraina

Elf Chichotek to główny bohater przedstawienia. Uwielbia robić wszystkim kawały. Mieszkańcy magicznej krainy ciągle na niego narzekają. Któregoś razu zabiera wróżce różdżkę, która zamienia go za karę w śmiesznego, niezdarnego pingwina i wysyła go do Lodowej Krainy. Tam rządzi Śnieżna Królowa, która nie jest zbyt miła i każe wszystkim mieszkańcom ciężko pracować, żeby zbudować dla niej wielki pałac. Chcichotek poznaje tam renifera, który bardzo tęskni za domem. Czy uda im się wrócić do domu?

O tym przekonacie się 6 lutego o godz. 10.30 w PKZ Dom Kultury Ząbkowice (ul. Chemiczna 2). Bilety w cenie 15 zł można zakupić online. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia