Premiery filmowe dla całej rodziny

czwartek 3 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 4 lutego 2022 - poniedziałek 28 lutego 2022
Pomysł na rodzinny wypad do kina? W lutym wśród premierowych propozycji znajdziecie filmy familijne: „Skarb Mikołajka” i „Wiki i jej sekret”.

Premiera „Skarbu Mikołajka” już 4 lutego. W życiu tytułowego bohatera najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, chłopiec wpada w rozpacz. Aby temu zapobiec i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

4 lutego odbędzie się również premiera filmu „Wiki i jej sekret”. To historia ośmioletniej dziewczynki, która wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem.

Filmy będziecie mogli zobaczyć w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).

Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona. Szczegółowy repertuar znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu