Zostań detektywem w śląskim zoo

czwartek 10 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 14 lutego 2022 - niedziela 27 lutego 2022
Gdzie: Chorzów
Podczas ferii możecie odwiedzić Śląski Ogród Zoologiczny i wziąć udział w detektywistycznej zabawie terenowej. Wcielicie się w postać śledczego i rozwiążecie zagadkę, przy niewielkiej pomocy przewodnika.

Uczestnicy zabawy w trakcie 90 minutowego spaceru z przewodnikiem zapoznają się z wybranymi zwierzakami i poznają wiele interesujących faktów z ich życia. Mali detektywi będą musieli rozwikłać tajemnicze zniknięcie w śląskim Zoo. Każde dziecko otrzyma specjalne „zapiski śledczego” z zestawem łamigłówek do rozwiązania. Zajęcia będą odbywać się w grupach 10-20 osobowych. Skierowane są do dzieci i młodzież w wieku szkolnym (klasy od 1-8).

Zajęcia dla osób indywidualnych odbędą się 16 i 23 lutego o godz. 10 i 12.30. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (zielony prostokąt w prawym górnym rogu ekranu). Dla grup zorganizowanych zajęcia będą odbywać się od 14 do 27 lutego w godz. 9.30 -14, link do zapisów dostępny jest tutaj. Koszt warsztatów jest równoważny z ceną biletu wstępu do zoo (normalny – 15 zł, ulgowy- 5 zł) oraz usługi przewodnika wynoszącej 5 zł (od osoby). Zajęcia rozpoczynają się przy bramie głównej. Warto ciepło się ubrać i zabrać ze sobą długopis lub ołówek. Regulamin i szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie Zoo

Śląskim Ogród Zoologiczny znajduje się w Parku Śląski przy Promenadzie Gen. Jerzego Ziętka 7 w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia