Bezpłatne lekcje jazdy na łyżwach

piątek 11 lutego 2022
  • fot. mat. archiwum FB MOSiR Katowice
    fot. mat. archiwum FB MOSiR Katowice
Kiedy: 
  • poniedziałek 14 lutego 2022 - sobota 26 lutego 2022
Gdzie: Katowice
Rozpoczynacie swoją przygodę z łyżwami, a może chcecie podszlifować swoje umiejętności? Podczas ferii możecie skorzystać z bezpłatnych lekcji. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek.

Łyżwy to mnóstwo zalet: ruch, ćwiczenie równowagi, koordynacji i przede wszystkim świetna zabawa na świeżym powietrzu. Dzięki akcji Zima w Mieście w Katowicach na lodowisku Murcki będzie można skorzystać z bezpłatnych lekcji prowadzonych przez instruktorów UKŁ „Spin” Katowice. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

Lekcje będą odbywać się w terminie 14-26 luty (od poniedziałku do piątku) w godz. 17-19 na lodowisku w Parku Murckowskim (ul. Bielska 1A) w Katowicach. Parking znajduje się w odległości 100 m przy Przedszkolu nr 72.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu