Trends 4 Kids – moda, zabawki i zabawa

czwartek 3 marca 2022
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 13 marca 2022
Gdzie: Gliwice
To już 5. edycja targów Trends 4 Kids. Młodzi rodzice, a także ci, którzy dopiero spodziewają się pociechy, nie mogą tego przegapić. Ubranka, kosmetyki czy dekoracje do pokoików dziecięcych – to wszystko znajdziecie 13 marca w Arenie Gliwice.

Wydarzenie skierowane jest do przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku 0-9 lat oraz wszystkich, którzy cenią sobie polski design, produkty hand made, wysoką jakość i niebanalne rozwiązania.

Strefa zakupów

Na targach znajdziecie niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek. Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla gości targów.

Strefa zabawy

Przychodząc na targi z pociechą nie musicie się martwić, że będzie się nudzić. Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych i przygotowali dla nich przestrzeń, w której będą organizowane gry, zabawy, zajęciach kreatywne i rozwijające aktywności. Na dzieci będą czekać m.in. zajęcia manualne, malowanie buziek, warsztaty slime i wiele więcej.

Strefa chillout

Gdy w trakcie zakupów, zabaw czy rozmowy z projektantami, poczujecie zmęczenie będziecie mogli odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie, napić się kawy czy soku i zjeść małe co nieco.

Targi Trends 4 Kids odbędą się 13 marca w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50). Bilety w cenie 10 zł – dla osoby dorosłej, są do nabycia online lub na miejscu przed targami. Dzieci mają wstęp bezpłatny. Więcej informacji o targach znajdziecie również na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia