Muzyka, taniec i zabawa dla maluszków

poniedziałek 21 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 marca 2022
Gdzie: Bytom
„Na ludowo z przytupem” to koncert dla najmłodszych, który edukuje i rozwija. Dzieciaki dzięki ruchowi i muzyce poznają popularne polskie melodie ludowe, ale nie tylko. Wyruszą również do Hiszpanii oraz Francji.

Maluchy w krainie dźwięku to cykl koncertów dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Muzyczna zabawa wzmacnia więź między dziećmi i rodzicami, uczy jak miło i kreatywnie można spędzić wspólny czas. To również wsparcie rozwoju muzycznych zdolności dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Ludowa muzyka, taniec i zabawa

Podczas najbliższego koncertu najmłodsi poznają popularne polskie melodie ludowe, przeniosą się poza nasze granice, w klimat ciepłej Hiszpanii oraz Francji. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudzi do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Maluchy będą mogły również przyjrzeć się instrumentom z bliska. Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze będzie sprzyjać specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Publiczność zasiądzie z muzykami na kolorowych materacach, kocykach i poduchach.

Koncert „Na ludowo z przytupem” odbędzie się 6 marca o godz. 16 w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. Bilety w cenie: 25 zł- dorośli, 15 zł – dzieci można zakupić online. Czas trwania koncertu dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia