Bajkowe ferie z atrakcjami

poniedziałek 21 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 11 lutego 2022 - niedziela 27 lutego 2022
Gdzie: Katowice
Swobodna i nieograniczona czasowo zabawa czeka na Was podczas ferii w Bajce Pana Kleksa. Dodatkowo dzieciaki mogą wziąć udział w warsztatach ekologicznych oraz naukowych z Wielkim Elektronikiem lub Doktorem Paj-Ch-Wo.

Przez całe ferie zimowe w Bajce Pana Kleksa dzieci mogą bawić się bez limitu czasu. Przygotowano również cogodzinne warsztaty ekologiczne i naukowe. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się m.in. jak ze starego t-shirtu zrobić włóczkę, a z niej makramę, łapacz snów lub naszyjnik. Z kolei doktor Paj-Chi-Wo pokaże chemię w małej skali - rozpuszczalność, gęstość i temperaturę wrzenia substancji. Co kryje się w kuchni, domowej apteczce i jaką pastą myje zęby słoń? Na te z pozoru nie mające ze sobą nic wspólnego pytania, odpowiedzi udzieli podczas warsztatów naukowych Wielki Elektronik.

Z zabawy bez limitu czasu można korzystać do 27 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 15.30-20 oraz w weekend w godz. 10-20. Warsztaty są w cenie biletu. Bilety w cenie: 44 zł-ulgowy, 49 zł-normalny, 159 zł–rodzinny (2+2) można zakupić online. Przypominamy, że w Bajce Pana Kleksa możecie zrealizować bon turystyczny. Informację o feriach bez limitu czasu znajdziecie tutaj

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia