Fascynujące eksperymenty z Szalonymi Naukowcami

środa 23 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 16 października 2022 - niedziela 30 października 2022
Gdzie: Katowice
Spektakularne widowisko zabierze Was do świata kolorowych probówek, buchającej piany i ciekłego azotu. Dzieciaki zobaczą doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania naukowe.

Show Szalonych Naukowców to edukacyjne widowisko dla dzieci w wieku 5-12 lat. Na scenie pojawią się niezwykli bohaterowie: Człowiek-Robak, Igrek, Nina i Profesor Trauta. Zaprezentują publiczności emocjonuje eksperymenty z różnych dziedzin wiedzy. Nie zabraknie spektakularnych doświadczeń chemicznych, buchającej piany, pokazu laserów, cewki Tesli i ciekłego azotu. Show to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych oraz pełne humoru widowisko.

Szalonych Naukowców będzie można zobaczyć w pażdzierniku w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26). Bilety w cenie od 35 zł do 65 zł można zakupić online

Uwaga! Show miało się odbyć 25 marca. W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, organizatorzy zmuszeni byli przenieść trasę koncertową „Show Szalonych Naukowców" na jesień 2022 roku, prawdopodobnie drugą połowę października. Niestety, część ekipy technicznej oraz aktorzy mieszkają w Charkowie i nie mogą w tej chwili wyjechać z własnego kraju. Zakupione bilety zachowują ważność. Nie zwracając wejściówek można w ten sposób wspomóc zespół.

Kategoria: Wydarzenia