Arteterapia z Wikingiem Tappi i z Dziećmi z Bullerbyn

środa 2 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 marca 2022 - niedziela 27 marca 2022
Gdzie: Katowice
Pokazy filmów animowanych oraz warsztaty arteterapeutyczne – tak zapowiada się marzec w Kinie Kosmos. Dzieciaki uruchomią wyobraźnię, otworzą się na sztukę, tolerancję, akceptację oraz zrozumienie własnych emocji.

W marcu w ramach cyklu Rodzina w kinie w katowickim kinie Kosmos dzieci zobaczą ciekawe filmy animowane i wezmą udział w warsztatach arteterapeutycznych. Za program zajęć odpowiada – Wiktoria Różycka. Autorka dostrzega potrzebę odkrywania świata emocji poprzez sztukę nie tylko u maluchów, ale również u starszych dzieci, dlatego tegoroczna edycja skierowana jest również do widzów od 9. roku życia.

Familijne kino

Tematyka zajęć, będzie nawiązywać do konkretnych bajek animowanych i ma na celu uruchomienie wyobraźni, otwarcie się na impulsy płynące ze sztuki. Na dużym ekranie dzieci zobaczą: „Belle” (6 i 27 marca, seans dla dzieci w wieku powyżej 9. roku życia), „Wiking Tappi” (13 marca) oraz „Dzieci z Bullerbyn” (20 marca).

Filmy będzie można zobaczyć 6, 13, 20 i 27 marca o godz. 16 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Bilety w cenie 16 zł można zakupić online. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązują zapisy: kasa@kosmos.katowice.pl. W celu zapisu konieczne jest podanie imion i nazwisk opiekuna i dziecka oraz nazwy i terminu warsztatów (6,13 lub 20 marca). Udział w warsztatach jest możliwy jedynie z ważnym biletem na film. Zapis na warsztaty nie jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca na seans filmowy. Dokładny repertuar dostępny jest tutaj. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia