O dzielnych strażakach w Bibliotece pod chmurką

środa 2 marca 2022
Kiedy: 
  • czwartek 10 marca 2022
Gdzie: Chorzów
Prawie każde dziecko marzy, by włożyć na głowę czerwony hełm i zostać strażakiem. Powstało wiele książeczek opowiadających o bohaterach gaszących pożary. Jedną z nich poznacie już niebawem.

Biblioteka pod chmurką to rodzinne warsztaty, podczas których dzieci w wieku 3-7 lat i ich opiekunowie wspólnie podejmują się kreatywnych działań oraz do odkrywają świat z książką w ręku.

Strażak i żywioły

Na najbliższym spotkaniu Biblioteki pod chmurką uczestnicy posłuchają historii o pewnym pożarze i strażakach, którzy go gasili. Dowiedzą się nieco o wielkim żywiole oraz poznają pozostałe z nich. Wykonają również kilka doświadczeń przybliżających ich naturę. Jak zwykle nie zabraknie tematycznych zabaw oraz pracy plastycznej.

Warsztaty odbędą się 10 marca o godz. 17 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety w cenie 8 zł (obowiązują każdą osobę uczestniczącą w warsztatach - dzieci i osoby dorosłe) można zakupić online. Informacje i rezerwacja miejsc dostępna jest pod numerem telefonu 32 2473957.

Kategoria: Wydarzenia