Marzec w Multikinie – premiery filmowe dla całej rodziny

wtorek 8 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 1 marca 2022 - czwartek 31 marca 2022
Na dużym ekranie dzieci zobaczą m.in. „To nie wypanda” i „Ups2. Bunt na Arce”. Dodatkowo mali kinomani w Tychach mogą oglądać bajki w najlepszej jakości i wygodnie na rozkładanych fotelach SuperVip.

Marzec w Multikinie zapowiada się ciekawie. Wśród premier filmowych jest kilka propozycji dla najmłodszych widzów.

Bunt na Arce Noego i przygody pandy

Od początku marca można oglądać animację „Ups2. Bunt na Arce”. W filmie Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. 11 marca do kin trafi najnowszy film Disney’a i Pixara „To nie wypanda”. Jego główna bohaterka nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość - gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.

Turniej gamingowy i Złota Pisanka

Kolejna propozycja dla młodszych kinomanów to film familijny „Za duży na bajki” (w kinach od 18 marca). Główny bohater Waldek walczy o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym. Pasja do gier okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości. 25 marca do kin trafi animacja „Zając Max: misja pisanka”, która wprowadzi widzów w świąteczną atmosferę. Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna.

Nowoczesne kino

W marcu otwarto Multikino Gemini Park w Tychach. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości seanse dzięki projektorom Barco SP4K. Dodatkowo wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów zapewnią najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP. Dzięki nim seanse można oglądać w pozycji półleżącej - widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia