Nocowanie z klockami i wielkanocne pisanki

poniedziałek 14 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 1 kwietnia 2022 - sobota 2 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Jak można ozdobić pisankę? Tradycyjnych metod jest wiele, ale ta na pewno spodoba się wielbicielom klocków LEGO. Już niebawem będą mogli za pomocą robota LEGO Mindstrom EV3 stworzyć niepowtarzalne ozdoby na wielkanocnym jajku.

„Jajko czy kurczak" to temat przewodni nocowania dla dzieci w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 klocków w Katowicach. W otoczeniu mnóstwa klocków LEGO będą mogły ciekawie spędzić wieczór, a przy tym dobrze się bawić.

Wielkanocne zabawy

W klimat zbliżających się świąt dzieciaki wprowadzi zabawa w polowanie na zaginione jajka – Easter Egg Hunt. Oryginalne wzory pojawią się na nich dzięki robotowi LEGO Mindstrom EV3. Tak przygotowana pisanka z pewnością będzie piękną ozdobą na wielkanocnym stole. Dodatkowo dzieci porozmawiają o zwyczajach świątecznych. Oczywiście nie zabraknie czasu na zabawę w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City czy Lego Duplo.

Nocowanie odbędzie się z 1 na 2 kwietnia od godz. 18 do godz. 9 rano. Koszt takiej imprezy to 90 zł, w cenę wliczona jest kolacja i śniadanie. Minimalny wiek dziecka to 6 lat. Obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia