Noc z Andersenem i moc atrakcji

wtorek 15 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 25 marca 2022
Powraca uwielbiana przez dzieci impreza. Wśród atrakcji spektakl Teatru Kultureska, warsztaty tematyczne, pokaz Laboratorium Pana Korka, urodzinowy tort i nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami.

Po dwóch latach przerwy powraca „Noc z Andersenem” - międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji, organizując w tym samym czasie całonocne imprezy dla dzieci. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej impreza odbędzie się po raz 18.

Teatr, eksperymenty i warsztaty

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Powrót do przyszłości”. Przygotowano wiele atrakcji. Dzieciaki zobaczą „Kosmolenie ratują Ziemię” spektakl Teatru Kultureska, pokaz Laboratorium Pana Korka, wezmą udział w ciekawych warsztatach, spróbują urodzinowego toru Pana Andersena. Ekscytujące będzie również nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami. Impreza adresowana jest do dzieci w wieku 7-11 lat. Obowiązują futurystyczne przebrania.

„Noc z Andersenem” odbędzie się 25 marca w Bibliotece Głównej oraz strzemieszyckiej Filii nr 8 w Dąbrowie Górniczej. Wstęp bezpłatny. Biletem wstępu jest własnoręcznie narysowana kartka urodzinowa dla Pana Andersena. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 32 6390301 (Biblioteka Główna, od godz. 8) oraz 32 2622064 ( Filia 8 od godz. 10). Należy podać: imię i nazwisko, wiek, numer kontaktowy oraz numer aktywnej karty bibliotecznej dziecka. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Biblioteki lub na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia