Warsztaty z jurorem Lego Masters

środa 16 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 24 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Największy klockowy youtuber w Polsce odwiedzi Katowice. Brodaty Geek zaprezentuje uczestnikom rozmaite techniki budowania z LEGO, a także udowodni, że z klocków można zbudować wszystko.

Brodaty Geek od kilku lat prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów na YouTube o LEGO. Jego recenzje stały się punktem odniesienia dla wielu kupujących. Był również jurorem I Edycji LEGO Masters Polska. Jedno jest pewne - na klockach LEGO zjadł zęby.

Warsztaty i moc atrakcji

24 kwietnia Brodaty Geek odwiedzi 1000 Klocków w Katowicach. Podczas warsztatów pokaże dzieciakom różne techniki budowania LEGO. Młodzi uczestnicy przekonają się, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, bo z klocków można zbudować absolutnie wszystko. Podczas zajęć nie zabraknie konkursów z nagrodami – oczywiście klockowymi. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 7.

Warsztaty z technik budowania klockami LEGO odbędą się 24 kwietnia w godz. 10-12 (I grupa) oraz w godz. 13-15 (II grupa). Koszt zajęć to 100 zł od osoby. Zapisy pod numerem tel. 798 110 034. „Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc, prosimy o pozostawianie dzieci pod naszą opieką. Osoba towarzysząca lub opiekun musi wykupić bilet jeśli chce uczestniczyć w warsztatach” - podkreślają organizatorzy.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia