Przedszkolaczek w krainie dźwięku

środa 16 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 9 kwietnia 2022
Gdzie: Bytom
To koncert dla najmłodszych. Różnorodna i dynamiczna muzyka pobudzi Was do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. W muzycznej podróży milusińskim towarzyszyć będą muzycy filharmonii i doświadczeni pedagodzy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą.

Rozwój muzyczny dziecka

Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są w oparciu o badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona. W zabawie dzieciom towarzyszą muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś.

Swobodna atmosfera

Przestrzeń koncertów jest specjalnie zaaranżowana. Publiczność zasiada wspólnie z muzykami na kolorowych materacach, kocykach i poduchach. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie jest okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Koncert „Maluchy w krainie dźwięku – Przebojowy przedszkolaczek” odbędzie się 9 kwietnia o godz. 16 w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 15 zł – dziecko, 25 zł – osoba dorosła można zakupić online. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie BECEKu.

Kategoria: Wydarzenia