„Nasze magiczne Encanto” z ukraińskim dubbingiem

piątek 18 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 18 marca 2022 - czwartek 24 marca 2022
Przepełniona muzyką i kolorami animacja „Encanto” pozwoli uczestniczącym w seansie dzieciom oderwać się od trudów, z którymi przyszło im się zmierzyć.

Kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem, która 18 marca trafi do repertuaru sieci kin Multikino i Cinema3D to „Nasze magiczne Encanto”. Animacja będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekend dla uchodźców z Ukrainy. Jak podkreślają organizatorzy „Chcemy dać dzieciom kolejny powód do uśmiechu i ponownie mamy nadzieję, że wizyta w kinie wprawi naszych małych gości i ich opiekunów w dobry nastrój”.

Bajka Disneya pełna muzyki i kolorów

Magia spowijająca miasteczko Encanto obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie Madrigałów nadprzyrodzonymi darami, od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie poza Mirabel. Mimo to, gdy okazuje się, że czarodziejskim mocom Encanto zagraża niebezpieczeństwo, dziewczyna dochodzi do wniosku, że to właśnie ona jest ostatnią nadzieją swej nadzwyczajnej rodziny.

„Nasze magiczne Encanto” z ukraińskim dubbingiem będzie można oglądać od 18 do 24 marca w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini Park(ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety na pokazy filmów z ukraińskim dubbingiem są dostępne tylko w kasach kin. Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci należy wcześniej skontaktować się z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc. Informację w języku ukraińskim znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia