Dzieci zabierają na spacer dorosłych

poniedziałek 21 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 27 marca 2022
Gdzie: Katowice
Pełen niespodzianek, twórczych zabaw i teatru – tak zapowiada się „spacerowik” Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”. Podczas rodzinnej wędrówki zobaczycie, że teatr niejedno ma imię.

„Spacerownik teatralny dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych" to nietypowy spacer po teatralnych miejscach Katowic. Wydarzenie jest adresowane do dzieci od 6 roku życia oraz do ich opiekunów (rodzice, starsze rodzeństwo itp.). Podczas rodzinnej wędrówki uczestnicy zobaczą, jak teatr może zadziwiać animacją lalek, interpretacją słowa, ekspresją ruchu, bogactwem dźwięków i znaków plastycznych. Do wykonania będą zadania, które zaangażują zarówno dzieci, jak i dorosłych (dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie się w parach). Spacer poprowadzi Anna Nowak.

Spacer odbędzie się 27 marca. Rozpocznie się o godz. 14 przy wejściu głównym do Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum" w Katowicach (ul. św. Jana 10). Czas wycieczki to około 90 min. Udział jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc za pomocą formularza. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo: edukacja@ateneumteatr.pl lub telefonicznie 505 360 244. Informację znajdziecie na stronie Ateneum.

Kategoria: Wydarzenia