Łączka Zajączka i moc atrakcji na jarmarku

poniedziałek 21 marca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
  • fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
    fot. archiwum zdjęć FB Jarmarki Śląskie
Kiedy: 
  • piątek 1 kwietnia 2022 - piątek 15 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Blisko 40 stoisk z regionalnymi przysmakami, rękodziełem, ozdobami świątecznymi i wyjątkowymi prezentami – znajdziecie na rynku w Katowicach. Najmłodszym spodoba się przejażdżka pociągiem, interaktywny kurnik i wielkie pisanki.

Na Jarmarku Wielkanocnym w Katowicach pojawią się wystawcy z całej Polski, a także z Węgier i Turcji. Na licznych stoiskach będzie można znaleźć wielkanocne przysmaki, jak tradycyjne wędliny, sery, chrzan, chleby, słodkości i wiele innych. Kupujący znajdą także produkty egzotyczne m.in. mieszanki herbat, kawy, chałwy i baklawy. Nie zabraknie pięknych ozdób, pisanek wykonanych różnymi technikami, palm, wiosennych wianków, drewnianych zabawek. Dla miłośników kulinariów w strefie gastronomicznej czekać będą owoce w czekoladzie, aromatyczna włoska kawa, frytki belgijskie, wielkanocne potrawy oraz ukraińskie przysmaki.

Wielka kura i zajączek

Najmłodsi wśród atrakcji znajdą gigantyczne ozdoby świąteczne m.in. pisanki, zajączki, baranki, a nawet kurę. Do tego przejażdżka jarmarkowym pociągiem, warsztaty zdobienia pisanek i palm wielkanocnych oraz „Łączka Zajączka” czyli kreatywna strefa zabaw plastycznych.

Jarmark odbędzie się od 1 kwietnia do 15 kwietnia w godz. 10-19 na Rynku Plac nad Rawą w Katowicach. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia