Czekoladowe show w mieście Reksia

wtorek 22 marca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Festiwal Czekolady
    fot. archiwum zdjęć FB Festiwal Czekolady
Kiedy: 
  • piątek 25 marca 2022 - niedziela 27 marca 2022
To wydarzenie dla fanów słodkości. Rzemieślniczy twórcy czekoladowych tabliczek, pralin, trufli i innych jadalnych dzieł sztuki. Do tego lody, pyszne kawy i herbaty oraz atrakcje dla dzieci. Gdzie? Na Festiwalu Czekolady.

Już po raz 6. w Bielsku-Białej zagości Festiwal Czekolady. Na stoiskach odwiedzający znajdą wyrabiane ręcznie, naturalne tabliczki czekolady, praliny, trufle i inne słodkości, których nie znajdzie się na supermarketowych półkach. Wybór czekolady i słodyczy będzie spory od klasycznych po wegańskie, ziołowe i wytrawne. Na Festiwalu znajdą się również lody, ciasta, a także kawy i herbaty. Wśród atrakcji dla dzieci będzie malowanie buziek i tatuaży, a z balonów powstaną przeróżne zwierzątka. Najmłodsi będą mogli bawić się również w strefie kolorowania i puszczania baniek.

Festiwal Czekolady odbędzie się 25-27 marca na Rynku Starego Miasta w Bielsku-Białej. W piątek w godz. 12-20, w sobotę w godz. 10-20 oraz w niedzielę w godz. 10-18. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia