Świąteczna animacja z zającami w roli głównej

środa 23 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 25 marca 2022 - niedziela 10 kwietnia 2022
Na dużym ekranie premiera bajki - „Zając Max: misja pisanka”, która wprowadzi najmłodszych w wielkanocny klimat. Film to również lekcja o tolerancji i przyjaźni.

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna. Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie. Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. 

Premiera „Zając Max: misja pisanka” odbędzie się 25 marca. Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia