Poranek z Zielonym Kopciuszkiem

piątek 25 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 3 kwietnia 2022
Dzieciaki zobaczą interaktywne widowisko muzyczne, które przeniesie ich do świata baśni. Na scenie pojawi się Kopciuszek, jakiego dotąd nie znali. Będzie o segregacji odpadów i ochronie środowiska.

„Zielony Kopciuszek” to interaktywne widowisko w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska, które najmłodsi zobaczą w ramach Niedzielnych Poranków Teatralnych.

Ekologia i zabawa

Bajka ma charakter ekologiczny - przypomina najmłodszym, jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Dzieci wraz z Kopciuszkiem będą miały szansę utrwalić wiedzę na temat zasad segregacji odpadów oraz zaznajomić się z możliwościami niwelowania zanieczyszczeń powietrza. Twórcy przedstawienia, oprócz świetniej zabawy, gwarantują efektywną edukację ekologiczną. Nie zabraknie piosenek, konkurencji i animacji, angażujących publiczność. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Widowisko będzie można zobaczyć 3 kwietnia o godz. 10.30 w PKZ Domu Kultury Ząbkowice (ul. Chemiczna 2) w Dąbrowie Górniczej. Czas przedstawienia to 60 minut. Bilety w cenie 15 zł można zakupić online. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia