Uścisk, który daje wolność

środa 27 czerwca 2018
 • Dbałość o detale sprawia, że już samo rozpakowywanie przesyłki jest przyjemnością (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
  Dbałość o detale sprawia, że już samo rozpakowywanie przesyłki jest przyjemnością (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
 • Wzór nosidła, materiał, z którego zostanie wykonane, a nawet kształt czy kolor kapturka to kwestie omawianie indywidualnie (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
  Wzór nosidła, materiał, z którego zostanie wykonane, a nawet kształt czy kolor kapturka to kwestie omawianie indywidualnie (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
 • W każdym elemencie widoczna jest dbałość o szczegóły i estetykę nosidełka (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
  W każdym elemencie widoczna jest dbałość o szczegóły i estetykę nosidełka (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
 • Oprócz nosidła w paczce znajduje się też instrukcja obsługi i najważniejsze informacje dotyczące użytkowania (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
  Oprócz nosidła w paczce znajduje się też instrukcja obsługi i najważniejsze informacje dotyczące użytkowania (fot. anna/SilesiaDzieci.pl)
W życiu każdego rodzica następuje dzień, w którym marzy o dodatkowej parze rąk. Nie znamy sposobu na to, by wyrosły, ale wiemy, jak sprawić, by dwie górne kończyny wystarczyły do normalnej egzystencji i jednoczesnej opieki nad maluchem. Sposób jest bardzo prosty – wystarczy jeden, wyjątkowy uścisk od Keiki Hug.

Dla większości maluchów bliskość rodzica to najlepszy sposób na uspokojenie. Uwielbiają być noszone, tulone i w centrum wydarzeń. Czasem jednak trudno pogodzić domowe obowiązki czy zakupy z nieustannym trzymaniem dziecka na rękach. Wtedy na odsiecz przychodzą coraz popularniejsze chusty i nosidła. I to właśnie tę drugą opcję chcemy Wam polecić. Nie prezentujemy jednak zwykłych nosideł ze sklepowych półek, a wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, bo szyte na zamówienie i według indywidualnych ustaleń nosidła autorstwa Keiki Hug.

Blisko, bliżej, najbliżej

Dlaczego Keiki Hug? Bo w języku hawajskim „keiki” oznacza dziecko i właśnie z myślą o komforcie i bezpieczeństwie maluchów tworzone są wszystkie nosidła. A dlaczego nosidło? Bo jest bardzo praktyczne – rodzicom daje odrobinę wolności i możliwość wykorzystania obu rąk, a dzieciom daje wyjątkowo bliski i czuły uścisk, na którym tak im zależy. Nosidła polecane są dla trochę większych latorośli – powinny go używać dzieci samodzielnie siedzące i są alternatywą dla wszystkich, którzy nie odnaleźli się w świecie chustowych wiązań. Sprawdzi się również u małych niecierpliwców marudzących podczas motania i w sytuacjach, gdy nam samym zależy na czasie – zamiast owijać się kilkoma metrami materiału, zakładamy szeroki i wygodny pas biodrowy, podsadzamy dziecko, zakładamy dwa pasy przypominające uszy od plecaka i… gotowe!

Jak to działa

Podstawą nosidła jest specjalny panel z materiału, w którym umieszczamy dziecko. Podpiera on jego plecy i kończy się aż pod pupą, dzięki czemu maluch przyjmuję bezpieczną dla rozwijających się bioder pozycję tzw. żabki. Rączki zwykle schowane są pod panelem, a nóżki – odpowiednio podparte – wystają po bokach nosidła. W nosidle malucha możemy nosić zarówno na brzuchu, jak i na plecach, co spodoba się nieco starszym i ciekawym świata dzieciakom. Jeśli pas biodrowy ma optymalną szerokość, a całość jest dobrze wyregulowana i odpowiednio wypełniona, ciężar niesionej pociechy jest właściwie nieodczuwalny. A dzięki możliwości personalizacji nosideł Keiki Hug, możemy stworzyć jedyny w swoim rodzaju egzemplarz, który będzie nie tylko idealnie spełniał swoją funkcję, ale także cieszył oczy.

Skomponuj to sam

Decydując się na produkt od Keiki Hug możemy wybierać między nosidłami z panelami standardowymi, czyli takimi w określonym rozmiarze oraz regulowanymi, które sami dopasowujemy do wymiarów dziecka. Wśród możliwych opcji są również nosidła klamrowe – błyskawiczne w zakładaniu – i nosidła onbuhimo, które przypadną do gustu rodzicom wysokim oraz wszystkim, którzy z jakichś powodów powinni unikać pasa biodrowego. To podstawa, a potem możemy już szaleć do woli: do uszycia nosidła mogą zostać użyte materiały bazowe, dostępne na stronie Keiki Hug, a także przesłane przez nas – również kawałki wykochanych chust, które teraz dostaną nowe życie. Kolory, wzory i motywy są właściwie nieograniczone i zależą tylko od nas. Do wyboru są również kapturki chroniące przed wiatrem i gwarantujące wygodę i bezpieczeństwo śpiącym maluchom. Oprócz zwykłych, prostych w formie kapturków, możemy zafundować latorośli takie z uszami misia, kotka, a nawet… grzebieniem dinozaura! Wszystko to sprawia, że trudno znaleźć dwa takie same nosidła, co w połączeniu z precyzją wykonania, dbałością o szczegóły i niezwykle cierpliwym podejściem do klienta zdecydowanie wyróżnia Keiki Hug na tle innych twórców nosidełek.

 

Pełną ofertę, szczegółowe opisy i przykładowe realizacje znajdziecie na facebookowej stronie Keiki Hug.

 

Zobacz także

Czym jest „Kieszonkowiec”?
Kieszonkowiec to gra, która spakowana w pudełko zajmuje tyle miejsca, co talia kart. Każdy „Kieszonkowiec” to okazja do zabawy, ciekawe wyzwanie i mnóstwo wiedzy. Zajrzyjcie do naszego krótkiego przeglądu i przekonajcie się, czego mogą Was nauczyć „Kieszonkowce”.

Kieszonkowce - nauka i zabawa, którą schowasz w kieszeni