Reklama

Cennik reklam na portalu

Lp. Produkt / usługa Cena netto za 1000 odsłon
1. Baner główny (1140 x 100 px) 30 zł
2. Double baner  (podwojona powierzchnia benera głównego 1140 x 200 px) 50 zł
3. Baner boczny kwadrat (300 x 300 px) 20 zł
4. Baner boczny skyscraper (podwojona wysokość 300 x 600 px) 35 zł
5. Artykuł sponsorowany 500 zł / m-c
6. Aktywna tapeta portalu 800 zł / m-c
7. Reklama w newsletterze 10 gr za wysłanie mailingu
do jednego użytkownika
8. Reklama w formie konkursów Ustalenia indywidualne
9. Post na fanpage'u portalu na Facebooku 180 zł

DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SWOJE PRODUKTY/USŁUGI NA PORTALU SILESIADZIECI.PL

1. TANIEJ I SKUTECZNIEJ
Reklama na portalu SilesiaDzieci.pl jest bardziej skuteczna niż np. na portalach o zasięgu ogólnopolskim. Tam reklamy trafiają do mało zdefiniowanej grupy odbiorców (osoby bezdzietne lub zamieszkujące odległe tereny naszego kraju), których np. lokalny park rozrywki lub zajęcia dla dzieci nie będą interesować. Naszą siłą jest to, że Państwa reklama skierowana zostanie do grona osób potencjalnie zainteresowanych produktem/usługą. Jest to najlepsze narzędzie do promowania lokalnych usług, produktów, inicjatyw jak również globalnych usług czy produktów skierowanych także do odbiorcy z regionu śląskiego.

2. MOŻLIWOŚĆ DOTARCIA DO SKONKRETYZOWANEJ GRUPY ODBIORCÓW
Wykupując reklamę na portalu SilesiaDzieci.pl macie Państwo gwarancję dotarcia do stargetowanej grupy odbiorców – rodziców oraz osób oczekujących potomstwa z województwa śląskiego w wieku przeważnie 25-45 lat (49 proc. kobiet i 51 proc. mężczyzn). W ciągu roku generujemy blisko 700 tysięcy odsłon, docierając tym samym do blisko 400 tys. skonkretyzowanych użytkowników. 

3. SILNE, WZAJEMNE ODDZIAŁYWANIE CZYTELNIKÓW NA WYBORY KONSUMENCKIE
Jak wynika z Raportu PBI z lutego 2011 r., w ciągu czterech lat liczba użytkowników serwisów parentingowych w Polsce wzrosła z 660 tys. do 5 milionów. Wzrasta świadomość rodziców, którzy bardziej niż kiedykolwiek kładą nacisk na odpowiednie spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Obecni i przyszli rodzice coraz częściej korzystają z porad umieszczonych na portalach parentingowych. Jak wynika z raportu portalu oxpress.pl użytkownicy serwisów parentingowych tworzą zwarte i aktywne społeczności. „Wspólne przeżywanie niezwykle ważnych chwil, wiążących się z najbardziej intymną sferą życia, z największą wartością jaką jest rodzina, powoduje zawiązanie się wyjątkowo mocnych, jak na internetowe warunki, więzi. Relacje budowane przez miesiące owocują pozyskiwaniem wzajemnego zaufania, a co za tym idzie - silnego oddziaływania, także odnośnie wyborów konsumenckich.” Dodatkowym atutem portalu SilesiaDzieci.pl jest lokalny jego charakter umożliwiający tworzenie się wzajemnych relacji również poza siecią.

4. INDYWIDUALNA I SKUTECZNA KAMPANIA REKLAMOWA
Dzięki szerokiemu wachlarzowi propozycji reklamowych – banery, teksty sponsorowane (umieszczane w działach branżowych typu produkty dla dzieci, zdrowie, miejsca itp., promowane na fanpage'u portalu na Facebooku oraz w newsletterze), konkursy, aktywne tapety oraz dzięki znajomości rynku regionalnego (potrzeb czytelników) możemy zaoferować Państwu to, czego akurat potrzebujecie, aby dotrzeć do planowanej grupy odbiorców, w zależności od charakteru prowadzonej działalności. Możemy dostosować ofertę do oczekiwań indywidualnych, dając tym samym gwarancję skuteczności wybranego typu reklamy.

5. UCZCIWOŚĆ WSPÓŁPRACY
Państwa reklama umieszczona na portalu SilesiaDzieci.pl będzie wyceniana na podstawie liczby odsłon, czyli faktycznego dotarcia do odbiorców – wszystko jest mierzalne, a dzięki temu uczciwe. Po każdej kampanii reklamowej przestawimy szczegółowy raport z jej przebiegu.

6. SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWYCH DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH
Wszystkie kampanie opracowujemy w porozumieniu z klientem poznając wcześniej jego potrzeby i cele. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, jak również możliwość indywidualnego stworzenia narzędzi promocyjnych dedykowanych dla danego klienta.

Standardowe narzędzia:

  • Baner główny na stronie głównej jest to podstawowa powierzchnia reklamowa znajdująca się na górze strony o wymiarach 1140x100 px. Jest on wyceniany od ilości odsłon na stronie - 30 zł za 1000 odsłon/wyświetleń (CPM).
  • Doublebaner na stronie głównej - podwójna powierzchnia reklamowa o wymiarach 1140x200 px znajdująca się na górze głównej strony - 30 zł (cena banera pojedynczego) + 20 zł (dopłata do podwójnego banera).
  • Baner boczny square - boczną część powierzchni portalu (300x300 px) - 20 zł (rozliczane za każde 1000 wyświetleń reklamy CPM).
  • Baner boczny skyscraper - podwojona wysokość (300x600 px).
  • Artykuł sponsorowany – artykuł tematyczny w którym będzie podana nazwa Państwa firmy, link do strony internetowej oraz szczegółowy opis oferowanych przez Państwa produktów/usług. Artykuł sponsorowany w sposób nienachalny podkreśla walory konkretnego produktu/usługi, często jest rekomendacja specjalisty – to dla czytelnika bardziej wiarygodna forma niż zwykła reklama. Koszt takiego artykułu to 500 zł netto (wyświetlany przez miesiąc). Istnieje możliwość wydłużenia czasu wyświetlania, wyboru miejsca wyświetlania. Dokładną specyfikację wyświetlenia oraz cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem.
  • Aktywna tapeta na portalu – to forma produktu reklamowego polegająca za sprzedaży całej powierzchni portalu stanowiącej jego tło (wolny obszaru wokół treści serwisu zdjęć, artykułów, menu itd.), gdzie w formie graficznej mają Państwo możliwość w sposób bardzo wyraźny przedstawić swój produkt. Cena tego typu reklamy będzie określana indywidualnie z każdym klientem (nie będzie wprost wynikać z kliknięć). Wykupienie takiej formy reklamy będzie obejmować jeden miesiąc jej ekspozycji na portalu co daje możliwość dotarcia do klienta w konkretnie określonym czasie. Cena takiej reklamy to około 800 zł/m-c. Ceny i czas trwania określamy indywidualnie z każdym klientem.
  • Reklama w formie konkursów – fundując nagrody dla czytelników mają Państwo szansę zaistnieć wśród określonej liczby odbiorców (jest podana nazwa firmy, dane teleadresowe, dokładny opis nagrody). Konkursy będą promowane również na fanpage’u portalu SilesiaDzieci.pl oraz na innych fanpage’ach zaprzyjaźnionych firm. Ceny przeprowadzenia konkursu określamy indywidualnie z każdym klientem.
  • Reklama w newsletterze - do zalogowanych użytkowników wysyłana jest porcja aktualnych wydarzeń kulturalnych, które odbędą się w regionie, zapowiedzi ciekawych konkursów oraz artykułów, które ukażą się w nadchodzącym tygodniu. Państwa produkt/usługę, możemy również umieścić w tego typu mailingu – cena to 10 gr netto za dotarcie do 1 użytkownika
  • Współorganizowanie imprez – spotkania z czytelnikami (np. z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki itp.) lub inne wydarzenia dla rodzin z dziećmi, promujące przy okazji Państwa firmę są świetnym narzędziem marketingowym – tego typu akcje silnie oddziałują na postrzeganie marki, co ostatecznie przekłada się na pozyskiwanie nowych klientów. Jesteśmy m.in. współorganizatrem największych na Śląsku targów mody i dizajnu niezależnego połączonych z festiwalem świadomych rodzin - Silesia Bazaar Kids. Szczegóły dotyczące takiej współpracy ustalane będą indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy.
Wszelkie pytania dotyczące reklamy prosimy kierować na adres e-mail:
reklama@silesiadzieci.pl
lub telefonicznie pod numerem: 507 094 329.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu cywilnego.