4. urodziny SilesiaDzieci - rozstrzygnięcie konkursu [ZDJĘCIA]

poniedziałek 9 października 2017
  • "Wspólnie z sąsiadami na obiedzie się spotkaliśmy, który wcześniej z dziećmi przygotowaliśmy. Spaghetti Bolognese wg. Waszego przepisu naszykowaliśmy. Niestety podczas gotowania było takie zamieszanie, że tylko podczas degustacji zdjęcie mogło być zrobione" - napisała pani Monika Ciećka. Widać, że dzieciom spaghetti smakowało - cieszymy się niezmiernie i obiecujemy, że wciąż będziemy publikować tylko sprawdzone i dobre przepisy kulinarne.

    Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie zdjęcia, które trafiły do naszej skrzynki mailowej. Nie wszystkie byliśmy w stanie opublikować, ale gwarantujemy, że wszystkie nas uskrzydliły i zmotywowały do dalszego działania. Bądźcie nadal z nami, bądźcie dobrze poinformowanymi rodzicami szczęśliwych dzieci! 

    Osoby, które wygrały pakiety nagród otrzymają od nas niebawem maile z informacjami o wygranej, a zaraz potem - nagrody pocztą. Podobnie - osoby wyróżnione, które wybierzemy spośród powyższych autorów zdjęć.

Strony

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Nadesłaliście do nas mnóstwo zdjęć dowodzących, że jesteśmy dla Was inspiracją - dziękujemy. Redakcja SD


Z okazji naszych drugich urodzin ogłosiliśmy konkurs, w którym zadaniem było przesłanie nam zdjęć prezentujących to, jak nasz portal inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu.
Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć i maili z życzeniami za które serdecznie dziękujemy. A oto zwycięzcy:

Jak Silesia Dzieci inspiruje Was do działania [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się rok szkolny, plany lekcji zostały już ustalone, przyszedł czas na znalezienie ciekawych zajęć dodatkowych dla pociechy. Postanowiliśmy Wam to ułatwić i zebrać w jednym miejscu najatrakcyjniejsze, według nas, oferty z województwa śląskiego. Znajdują się wśród nich zarówno warsztaty rozwijające umysł, wyobraźnię czy zdolności manualne, jak i zajęcia sportowe - niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego człowieka oraz kulinarne - rozwijające zmysł smaku, świadomość żywieniową oraz kreatywność. 


 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu