Wygraj bilety na film „Święta Karli”

środa 6 grudnia 2017
  • Kadr z filmu „Święta Karli” (fot. mat. kina Amok)
    Kadr z filmu „Święta Karli” (fot. mat. kina Amok)
Poruszając film pt.„Święta Karli”, nominowany do nagrody Duńskiej Akademii Filmowej, a także rodzinne warsztaty świąteczne odbędą się 16 grudnia w kinie studyjnym Amok. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Dziesięcioletnia Karla nienawidzi atmosfery przedświątecznych przygotowań. Jej mama jest wtedy zdenerwowana i nie ma dla niej czasu, poza tym jej rodzice się rozeszli, co tym bardziej powoduje, że Karla nie jest zachwycona perspektywą świąt. Jej pragnieniem jest spędzić święta z cała rodziną. To nie jest jednak łatwe. Tej zimy miarka się przebrała i Karla wyrusza w świat. Co się wydarzy i czy cała opowieść będzie miała pozytywny finał? Dowiedzą się widzowie filmu pt. „Święta Karli”, który zostanie wyświetlony na dużym ekranie gliwickiego kina Amok (ul. Dolnych Wałów 3) w sobotę 16 grudnia o godz. 11. Film przeznaczony jest dla widzów w wieku 9-12 lat. Więcej o filmie i warsztatach przeczytacie artykule "Czasem święta bywają trudne".

Dwie podwójne wejściówki na film oraz jedną podwójną na towarzyszące mu warsztaty rodzinne trafią do osób, które:

- zapiszą się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Kto jest reżyserem filmu pt. "Święta Karli"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 11 w środę 6 grudnia do godz. 12 w środę 13 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Karla”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwyciężczyni (otrzymała od nas maile).

Odpowiedź: Reżyserem filmu pt. "Święta Karli" jest Charlotte Sachs Bostrup.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę