Wygraj książki do nauki języka francuskiego

poniedziałek 16 kwietnia 2018
  • Ładne ilustracje i ciekawa forma nauki w postaci naklejek zachęcą dziecko do poznawania języka (fot. mat. PlacFrancuski.pl)
    Ładne ilustracje i ciekawa forma nauki w postaci naklejek zachęcą dziecko do poznawania języka (fot. mat. PlacFrancuski.pl)
W szerokiej ofercie sklepu Plac Francuski znajdziecie wyjątkowe pomoce, które pomogą najmłodszym poznać podstawy języka francuskiego. W naszym konkursie możecie wygrać zestaw książek umilających naukę języka.

Połączenie nauki z zabawą to zwykle przepis na sukces. Dlatego seria książeczek z naklejkami wielokrotnego użytku doskonale sprawdzi się jako wprowadzenie do poznawania języka obcego. Więcej informacji o książkach z serii First Hundred Words znajdziecie w naszym artykule. A dzięki sklepowi Plac Francuski możecie wygrać zestaw książek (First Hundred Words in Frensch oraz First Hundred Words in Frensch Sticer Book)  do nauki podstaw francuskiego.

Szansę na wygraną ma osoba, która:  

- jest zapisana do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Seria First Hundred Words umożliwia naukę dwóch języków jednocześnie - jakie to języki?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 12 w poniedziałek 16 kwietnia do godz. 12 w czwartek 19 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „100 słów”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Seria First Hundred Words umożliwia naukę dwóch języków jednocześnie: angielskiego i francuskiego.

Kategoria: Konkursy