Wygraj bilety na Żubra Pompika

poniedziałek 2 lipca 2018
  • „Żubr Pompik” to serial, którego scenariusz powstał na podstawie serii książek dla dzieci o tym samym tytule (fot. mat. prasowe)
    „Żubr Pompik” to serial, którego scenariusz powstał na podstawie serii książek dla dzieci o tym samym tytule (fot. mat. prasowe)
Żubr Pompik mieszka w Puszczy Białowieskiej i codziennie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną przeżywa nowe przygody. Co nowego mu się przytrafiło, będzie można dowiedzieć się 11 lipca w kinie Kosmos. Mamy dla Was bilety na seans i spotkanie z pracownikiem zoo.

W naszym konkursie mamy podwójną wejściówkę na film pt. „Żubr Pompik” (dla dzieci od 4 lat), który zostanie wyświetlony na dużym ekranie kina Kosmos 11 lipca o godz. 10 w ramach Filmowych Wakacji (więcej o nich przeczytacie w naszym artykule). Po seansie zaplanowano spotkanie z pracownikiem zoo, który opowie o żubrach i bizonach.

Nagrodę zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Ilustracje do serialu i książki, na podstawie której został stworzony, wykonała jedna osoba. Jak się nazywa ten pan? 

Odpowiedzi (wraz imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w poniedziałek 2 lipca do godz. 11 w piątek 6 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać ,,Pompik”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Ilustracje do serialu i książek o Żubrze Pompiku wykonał Tomasz Samojlik.

Kategoria: Konkursy