Mały Mundial z nagrodami

piątek 9 maja 2014
Kiedy: 
  • sobota 17 maja 2014 - piątek 23 maja 2014
Gdzie: Gliwice
Przed nami Mistrzostwa Świata FIFA 2014, czyli gratka dla fanów piłki nożnej. Ale zamiast oglądać rozgrywki przed telewizorem, można samemu wziąć udział w mundialu. Wystarczy skompletować drużynę.

Miasto Gliwice we współpracy ze Stowarzyszeniem GTW Gliwice organizuje turniej „Mały Mundial 2014”, który odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Losowanie grup o odbędzie się 16 maja w Stacji Artystycznej RYNEK, a uroczyste otwarcie turnieju - 17 maja w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Chorzowskiej 5.

W turnieju może brać udział młodzież w wieku gimnazjalnym (roczniki 2000,1999,1998). Każda drużyna zostanie w drodze losowania przypisana do jednego państwa biorącego udziału w Mistrzostwach Świata FIFA 2014 oraz otrzyma komplet 10 strojów w barwach stylizowanych na reprezentowane państwo. Dodatkowo dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Chęć udziału trzeba potwierdzić do 10 maja, pisząc na adres: w.kaczmarski@gtwgliwice.pl.

Szczegóły zostaną przekazane na spotkaniu organizacyjnym (o terminie i miejscu spotkania organizatorzy poinformują zainteresowanych w najbliższym czasie). Na stronie internetowej urzędu miasta w Gliwicach można znaleźć kartę zgłoszenia, oświadczenie rodzica i system rozgrywek.

Kategoria: Wydarzenia