Lampion z krauzy w Mamince

niedziela 20 grudnia 2015
  • Świąteczne lampiony zrobione w Mamince będą piękną ozdobą stołu (fot. foter.com)
    Świąteczne lampiony zrobione w Mamince będą piękną ozdobą stołu (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • wtorek 22 grudnia 2015
Gdzie: Rybnik
Lampiony z krauzy, czyli ze słoika, to teraz jedne z najmodniejszych dekoracji, które pięknie ozdobią dom nie tylko w Boże Narodzenie. Jak je zrobić? Będzie się można dowiedzieć podczas warsztatów w Pracowni Twórczego Rozwoju Maminka.

Niedawno warsztaty poświęcone lampionom z krauzy organizowało w Piekarach Śląskich stowarzyszenie Kuklok, teraz na podobne zajęcia zaprasza do Rybnika Maminka. Warsztaty odbędą się w ramach cyklu Kreatywne Dzieciaki. Ich uczestnicy wykonają lampion, który pięknie ozdobi np. świąteczny stół.

Udział w zajęciach, które odbędą się 22 grudnia o godz. 16 kosztuje 15 zł. Można przynieść własny słoik. Rezerwacje miejsc przyjmowane są pod numerem telefonu 509 803 792. Maminka mieści się przy ul. Wysokiej 15.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Święta tuż, tuż! Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci (fot. pixabay.com)

Zbliża się Mikołaj, potem święta Bożego Narodzenia – czas dawania. Jak zwykle zachęcamy do zwrócenia uwagi na małe manufaktury, które tworzą nietuzinkowe rzeczy, szyte ręcznie z certyfikowanych materiałów. Polecamy też nowości książkowe oraz specjalne produkty do kąpieli.

Prezentowy zawrót głowy. Podpowiadamy co wybrać?