Król Maciuś Pierwszy w Sarnim Stoku

środa 29 czerwca 2016
  • W centrum handlowym Sarni Stok w niedzielę 3 lipca będzie można obejrzeć spektakl pt. "Król Maciuś Pierwszy" (fot. mat. organizatora)
    W centrum handlowym Sarni Stok w niedzielę 3 lipca będzie można obejrzeć spektakl pt. "Król Maciuś Pierwszy" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 3 lipca 2016
Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na ostatni spektakl wiosennego cyklu Niedzielnych bajeczek, zatytułowany „Król Maciuś Pierwszy".

Spektakl odbędzie się 3 lipca o godz. 16. Jest to adaptacja bajki o chłopczyku, który, mino tego, że jest jeszcze dzieckiem, zostaje królem. Maciuś bardzo chce być dobrym władcą, jednak swoimi rządami robi wielkie zamieszanie w królestwie. Okazuje się bowiem, że trudno jest podejmować właściwe decyzje i że bycie królem to nie zabawa, lecz odpowiedzialność za wszystkich mieszkańców.  

W tym dniu będzie także rozstrzygnięcie konkursu – jeśli uczestnikom przedstawień udało się zebrać min. 6 pieczątek na karcie konkursowej, odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe oraz do dnia 26 czerwca wrzucić kupon do urny wystawionej w Info Punkcie, mają szansę na wygraną w postaci rodzinnej wycieczki.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.sarnistok.pl oraz na Facebooku: facebook.com/sarnistok.

Kategoria: Wydarzenia