Detektywistyczne poranki

poniedziałek 7 listopada 2016
  • "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" znane jest dzieciom z książek wydawnictwa Zakamarki (fot. mat. prasowe)
    "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" znane jest dzieciom z książek wydawnictwa Zakamarki (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • piątek 11 listopada 2016 - niedziela 13 listopada 2016
  • sobota 19 listopada 2016 - niedziela 20 listopada 2016
  • sobota 26 listopada 2016 - niedziela 27 listopada 2016
  • sobota 3 grudnia 2016 - niedziela 4 grudnia 2016
Tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód czekają na widzów filmowych poranków w Multikinie.

Już od 11 listopada podczas weekendowych Poranków w Multikinie na dzieci czekać będzie wyjątkowa propozycja. Będzie to filmowa wersja kultowej szwedzkiej serii książek,  „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Pełne humoru i zaskakujących zwrotów akcji przygody dwójki detektywów tym razem zobaczycie w polskiej wersji językowej z udziałem gwiazd (m.in. Agnieszki Dygant i Małgorzaty Kożuchowskiej).

W małym cichym miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina i Sary. Kiedy przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary – okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin – diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

Weekendowe Poranki z Lassem i Mają odbędą się 11 listopada oraz w każdy weekend od 12 listopada do 4 grudnia w godz. 10.15 i 12 w kinach sieci Multikino w Jaworznie, Katowicach, Rybniku, Tychach i Zabrzu.

Kategoria: Wydarzenia