Przygody Tymoteusza Majsterklepki

środa 24 stycznia 2018
  • Jak poradzi sobie Tymoteusz Rymcimcim z zepsutym samochodem pani Opowiadalskiej? Dowiecie się w niedzielę (fot. materiały teatru)
    Jak poradzi sobie Tymoteusz Rymcimcim z zepsutym samochodem pani Opowiadalskiej? Dowiecie się w niedzielę (fot. materiały teatru)
Kiedy: 
  • niedziela 28 stycznia 2018
Gdzie: Katowice
W ramach niedzielnych Podwieczorków Teatralnych w Teatrze Gry i Ludzie w najbliższą niedzielę będzie można obejrzeć spektakl pt. "Tymoteusz Majsterklepka”.

Zaczęło się od tego, że pani Opowiadalskiej zepsuło się auto. Udała się ona z nim do zakładu samochodowego „Konkurencja i Spółka” kierowanego przez chytrego lisa. Jak sprawy dalej się potoczyły, co miał wspólnego z tym zakładem Tymoteusz Rymcimcim i czy udało się wyjechać sprawnym wozem – dowiecie się w niedzielę o godz. 16. Bajka „Tymoteusz Majsterklepka”, to zabawna historia grupy Misiaków grana na kolorowej, kameralnej scence przez sześć marionetek sycylijskich. Wesoła, kolorowa scenografia i wpadające w ucho piosenki sprawiają, że nie tylko dzieci, ale również rodzice bawią się świetnie podczas kolejnej części przygód Tymoteusza Rymcimcim.

Bilety w cenie 16 zł pojedynczy oraz 48 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Kategoria: Wydarzenia