Magiczny Las Kinder Niespodzianki

poniedziałek 28 sierpnia 2017
  • "Karina Kinder Niespodzianki" to moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku (fot. mat. organizatora)
    "Karina Kinder Niespodzianki" to moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 września 2017 - niedziela 3 września 2017
Gdzie: Zabrze
Kinder Niespodzianka powraca z cyklem weekendowych imprez dla całych rodzin. Moc bezpłatnych atrakcji zawita do czterech miast Polski, a pierwszym z nich będzie Zabrze.

Do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu „Kraina Kinder Niespodzianki” zawita w dniach 2-3 września.

W oba dni odbędzie się wyjątkowy musical „Magiczny Las”. Tym razem Wróżka Róża, Czarodziej i najlepszy przyjaciel każdego dziecka - Kinderino, wraz z czworgiem małych podróżników: Jagodą, Mają, Szymkiem i Tymkiem, poznają smak prawdziwej przygody, przenosząc się dzięki swojej wyobraźni do tajemniczego lasu. Na widzów czekają wpadające w ucho piosenki, magiczne sztuczki, zabawna intryga oraz niezwykłe efekty specjalne i wiele emocji. Przedstawienie każdego dnia odbywa się wielokrotnie, lecz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja bezpłatnych wejściówek przez stronę: http://www.kinder.pl/pl/magiczny-las

„Magiczny Las” to nie tylko musical, ale również motyw przewodni tegorocznej Strefy Zabaw. W stworzonych przez organizatorów zagajnikach, na ścieżkach i polanach czekają na Was rodzinne atrakcje: zabawy taneczne, zagadki, klocki konstrukcyjne, kolorowanki oraz tajemnicze Leśne Mozaiki, Zwierzozmiany i Fiołki Fikołki.

Wydarzenie odbywa się w godz. 10-19. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia