Forum Strefy Rodzica

wtorek 29 sierpnia 2017
  • Forum Strefy Rodzica to edukacyjne spotkania dla rodziców i dzieci (fot. pixabay)
    Forum Strefy Rodzica to edukacyjne spotkania dla rodziców i dzieci (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 16 września 2017
Gdzie: Katowice
Strefa Rodzica to bezpłatne spotkania dla rodziców na Uniwersytecie SWPS. Na zbliżającym się Forum poruszonych zostanie wiele ciekawych tematów związanych z życiem rodzinnym, a na dzieci czekać będą pasjonujące warsztaty i pokazy.

Forum Strefy Rodzica odbędzie się 16 września w katowickiej siedzibie Uniwersytetu SWPS. Celem Forum jest stworzenie przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, by mogli wspólnie spędzić czas, zdobyć ważne informacje i nabyć nowe umiejętności.

Dla dorosłych przygotowano wykład na temat wykorzystywania seksualnego dzieci (jak rozpoznać, rozmawiać i pomóc własnemu dziecku) oraz warsztaty dotyczące rozwoju dziecka w cyfrowym świecie i motywowania dzieci do nauki. Dzieci spędzą czas z animatorami z Fabryki Wiedzy, którzy przedstawią kolorowy świat chemii i zaprezentują w zaskakujący sposób trzy stany skipienia. Zaplanowano także warsztat dotyczący zwierząt na służbie, czyli psów ratowiczych i tropiących.

Forum Strefy Rodzica rozpocznie się o godz. 10. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Kategoria: Wydarzenia