I wszystko jasne

wtorek 19 września 2017
  • "Pstryk! I wszystko jasne..!" to spektakl dla najmłodszych, którego partnerem jest TAURON Dystrybucja (fot. Teatr Dzieci Zagłębia)
    "Pstryk! I wszystko jasne..!" to spektakl dla najmłodszych, którego partnerem jest TAURON Dystrybucja (fot. Teatr Dzieci Zagłębia)
Kiedy: 
  • sobota 23 września 2017
Gdzie: Będzin
Baby Scena to spektakle w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana dedykowane najmłodszym widzom. Tym razem maluszki dowiedzą się jak działa prąd poznając Byczka Tauronka i Cimci-Rymcia.

Przedstawienie odbędzie się 23 września o godz. 11. „Pstryk! I wszystko jasne..!” to spektakl będący częścią akcji "Bezpieczniki TAURONA", której celem jest zapoznania najmłodszych dzieci z problematyką działania światła i prądu.  

Niemowlaczek Cimci-Rymci dowie się od Byczka Tauronka jak działają kable, żarówki i włączniki. Byczek nauczy też dzieci jak obchodzić się z prądem i przedstawi związane z nim zagrożenia. Widzowie w trakcie przedstawienia sami dotkną i uruchomią pojawiające się na scenie urządzenia. „Pstryk! I wszystko jasne...!” to spektakl o świetle i właśnie oświetlenie gra w nim jedną z głównych ról. Barwne i przyjemne światła zmieniające się wraz z muzyką to dodatkowe wrażenia estetyczne, które wyjątkowo podobają się małym widzom zasiadającym bezpośrednio na scenie.  

Na spektakl należy zabrać ze sobą lekkie obuwie zmienne lub skarpetki. Bilety w cenie 20/15 zł. 

Kategoria: Wydarzenia